השתלות שיניים

טיפולי השתלות השיניים במרפאת ד"ר אליאס מבוצעים בשיטות המתקדמות והחדשניות ביותר.

לד"ר אליאס וצוות הרופאים והמומחים, ניסיון קליני נרחב ביותר, תוך שימוש במערכות שתלים איכותיים של החברות המובילות בעולם, שתלים שהצלחתם הוכחה באופן מדעי לאורך שנים והם נושאים תו-תקן בין לאומי.  
מהו שתל ?

שתל דנטלי הוא אחת מהמצאות המאה! הוא מעניק פתרון איכותי ושיניים קבועות למטופלים מחוסרי שיניים.

השתל מהווה תחליף לשורש השן הטבעי, עליו מותקן מבנה וכתר המשחזר את כותרת השן החסרה לצורת שן טבעית, השתל מאופיין לרוב במראה בורגי והוא עשוי מסגסוגת טיטניום. 


השתלות שיניים בתכנון וניווט דיגיטלי

השתלת שיניים בעידן הדיגיטלי מאפשרת את תכנון מהלך ההשתלה על מסך המחשב עוד לפני שהטיפול החל, להתאים את סוג השתלים לנתוני המטופל ,לקבוע בדיוק מקסימלי את מיקום התקנת השתלים ולהתקינם באמצעות סד (מדריך) כירורגי המותאם אישית למקרה.

כל אלו מעניקים טיפול זעיר פולשני באפקטיביות מקסימלית והימנעות מסיכונים וסיבוכים מיותרים.

השתלת שיניים דיגיטלית, מאפשרת את קיצור משך הטיפול וכתוצאה מהדיוק בתהליך ומההתערבות הכירורגית המינימלית, המטופלים זוכים להחלמה מהירה יותר, נטולת כאב במרבית המקרים ועם נוחות מקסימלית.  


השתלות שיניים ושיקום ביום אחד 

השתלים הדנטליים ושיטות דיגיטליות מתקדמות התפתחו במהלך השנים באופן ניכר, אם בעבר השתלת שיניים הייתה מצריכה מספר שלבים ארוכים ,כיום אנו מבצעים את תהליך השתלת השיניים ואת השיקום ב"העמסה מיידית" ביום טיפולים אחד, כך שכבר ביום ההשתלות מורכבים המבנים והכתרים הזמניים ובשלב מאוחר יותר הכתרים הקבועים, אמנם זה לא מתאים בכל המקרים, אך מקרה נבחן לגופו של עניין.

השתלות שיניים ושיקום פה ביום אחד מצריכות ידע וניסיון רב, ד"ר אליאס צבר ניסיון והכשרות ייחודיות בארץ ובחו"ל, המאפשרות למטופלינו לצאת עם חיוך חדש ושיניים קבועות ומתפקדות ביום טיפולים אחד.

כל מקרה טיפולי נבחן באופן יסודי ע"י ד"ר אליאס ובמקרה הצורך מתקיימת התייעצות עם צוות הרופאים והמומחים, כך שניתן פתרון איכותי גם למקרי הטיפול המורכבים והמסובכים ביותר.פתרונות שתלים למחוסרי עצם 

לצורך התקנת שתלים נדרש נפח וצפיפות עצם מספיקים על מנת שיאפשרו את התקנת השתלים באופן בטוח ויציב. 

מטופלים רבים סובלים מחוסר עצם בעקבות מחלות חניכיים מתקדמות או לאחר עקירות שיניים ומסיבות נוספות הקשורות בגנטיקה, הגורמות ל"ספיגת העצם" ולהידלדלות בנפח העצם.

במשך שנים רבות למטופלים אלו לא הייתה האפשרות לבצע השתלות, אך כיום, בעקבות פיתוח שיטות ושתלים חדשניים ובאמצעות תכנון דיגיטלי מתקדם, כל אלו אפשרו "פריצת דרך" המעניקה גם למטופלים אלו ליהנות משתלים דנטליים ומשיניים קבועות.  

פתרון מספר 1 - השתלת עצם

במקרים אלו, אנו מבצעים תהליך של שחזור ועיבוי של רכס העצם ע"י השתלת עצם מלאכותית/טבעית על מנת שניתן יהיה לבצע השתלה דנטלית בטוחה ויציבה. 

במקרים של חוסר עצם במידה מועטה, בדרך כלל ניתן יהיה לבצע את התקנת השתל ביחד עם השתלת העצם.

פתרון מספר 2 - הרמת סינוס בשיטה זעיר פולשנית

הסינוס הוא חלל הנמצא מעל השיניים הטוחנות, באזור זה כמות העצם מועטה ובמקרים מסוימים נדרש לעבות את העצם לצורך התקנת השתלים.

לצורך כך מבצעים פעולה נקראת הרמת סינוס בה "דוחקים" את הסינוס כלפי מעלה ומבצעים פעולה לעיבוי נפח העצם במיקום זה. בעבר הפעולה הצריכה התערבות כירורגית מורכבת, אך עם התפתחות שיטות מתקדמות ניתן כיום לעבור במרפאתנו את הפעולה בהתערבות כירורגית מינימלית.

פתרון מספר 3 - שתלים קצרים 

שתלים קצרים מבית חברת  BICON ארה"ב, הם פתרון מתקדם ומצוין לסובלים מחוסר עצם, הם מאפשרים לבצע השתלה ללא צורך בתוספות עצם, גם בגובה עצם נמוך יחסית (בכפוף לבדיקת התאמה).

שתלים אלו קצרים במחצית מהשתלים הרגילים, אך שטח הפנים שלהם רחב הרבה יותר והם מאפשרים את ספיגת העומסים הנדרשת בפעולת הלעיסה ומאפשרים שיקום של הכתרים או הגשרים באופן קבוע.פתרונות למטופלים הסובלים מ"חרדה דנטלית"

עבור אנשים מסוימים החוששים לעבור טיפול שיניים, אנו מציעים לעבור את הטיפול באמצעות 2 פתרונות:

פתרון 1 - סדציה (טשטוש עמוק) המאפשרת לרכז את מרבית טיפולי השיניים ולבצעם ביום אחד תחת טשטוש עמוק, שיטה זו מאפשרת טיפול כמו בהרדמה מלאה אך ללא הסיכונים הכרוכים בה. הטיפול מבוצע בליווי רופא מומחה בהרדמה (ברישיון משרד הבריאות).

פתרון 2 - "גז צחוק"

טיפול שיניים בסיוע "גז צחוק" נועד להפחית את רמת החרדה של המטופל, להפחית את סף הכאב ולאפשר שיתוף פעולה מלא בזמן הטיפול. השפעת "גז הצחוק" מעניקה תחושה מרגיעה, נינוחות ורפיון המאפשרים לעבור את הטיפול ביעילות מקסימלית.


שליחת הודעה באפלקציה WhatsApp