השתלות שיניים ושיקום ביום אחד

השתלים הדנטליים ושיטות דיגיטליות מתקדמות התפתחו במהלך השנים באופן ניכר, אם בעבר השתלת שיניים הייתה מצריכה מספר שלבים ארוכים, כיום אנו מבצעים את תהליך השתלת השיניים ואת השיקום ב"העמסה מיידית" ביום טיפולים אחד, כך שכבר ביום ההשתלות מורכבים המבנים והכתרים הזמניים ובשלב מאוחר יותר הכתרים הקבועים, אמנם זה לא מתאים בכל המקרים ,אך מקרה נבחן לגופו של עניין.

השתלות שיניים ושיקום פה ביום אחד מצריכות ידע וניסיון רב, ד"ר אליאס צבר ניסיון והכשרות ייחודיות בארץ ובחו"ל, המאפשרות למטופלינו לצאת עם חיוך חדש ושיניים קבועות ומתפקדות ביום טיפולים אחד.

כל מקרה טיפולי נבחן באופן יסודי ע"י ד"ר אליאס ובמקרה הצורך מתקיימת התייעצות עם צוות הרופאים והמומחים, כך שניתן פתרון איכותי גם למקרי הטיפול המורכבים והמסובכים ביותר.פתרונות שתלים למחוסרי עצם ומסורבי השתלות

לצורך התקנת שתלים נדרש נפח וצפיפות עצם מספיקים על מנת שיאפשרו את התקנת השתלים באופן בטוח ויציב. 

מטופלים רבים סובלים מחוסר עצם בעקבות מחלות חניכיים מתקדמות או לאחר עקירות שיניים ומסיבות נוספות הקשורות בגנטיקה, הגורמות ל"ספיגת העצם" ולהידלדלות בנפח העצם.

במשך שנים רבות למטופלים אלו לא הייתה האפשרות לבצע השתלות, אך כיום, בעקבות פיתוח שיטות ושתלים חדשניים ובאמצעות תכנון דיגיטלי מתקדם, כל אלו אפשרו "פריצת דרך" המעניקה גם למטופלים אלו ליהנות משתלים דנטליים ומשיניים קבועות. 


פתרון מספר 1 – השתלת עצם

במקרים אלו, אנו מבצעים תהליך של שחזור ועיבוי של רכס העצם ע"י השתלת עצם מלאכותית\טבעית על מנת שניתן יהיה לבצע השתלה דנטלית בטוחה ויציבה. 

במקרים של חוסר עצם במידה מועטה ,בדרך כלל ניתן יהיה לבצע את התקנת השתל ביחד עם השתלת העצם.

פתרון מספר 2 - הרמת סינוס בשיטה זעיר פולשנית

הסינוס הוא חלל הנמצא מעל השיניים הטוחנות, באזור זה כמות העצם מועטה ובמקרים מסוימים נדרש לעבות את העצם לצורך התקנת השתלים.

לצורך כך מבצעים פעולה נקראת הרמת סינוס בה "דוחקים" את הסינוס כלפי מעלה ומבצעים פעולה לעיבוי נפח העצם במיקום זה. בעבר הפעולה הצריכה התערבות כירורגית מורכבת, אך עם התפתחות שיטות מתקדמות ניתן כיום לעבור במרפאתנו את הפעולה בהתערבות כירורגית מינימלית.

פתרון מספר 3 – שתלים קצרים 

שתלים קצרים מבית חברת  BICONארה"ב, הם פתרון מתקדם ומצוין לסובלים מחוסר עצם, הם מאפשרים לבצע השתלה ללא צורך בתוספות עצם, גם בגובה עצם נמוך יחסית(בכפוף לבדיקת התאמה).

שתלים אלו קצרים במחצית מהשתלים הרגילים, אך שטח הפנים שלהם רחב הרבה יותר והם מאפשרים את ספיגת העומסים הנדרשת בפעולת הלעיסה ומאפשרים שיקום של הכתרים או הגשרים באופן קבוע.

פתרון מספר 4 - שיקום בשיטת אול און 6\4

שיטת השתלה ושיקום שיניים All-On4\6 נחשבת לשיטה מצליחה ומיועדת למטופלים הסובלים מחוסר שיניים מלא או למטופלים הסובלים מחוסר קיצוני של נפח העצם ואינם יכולים לעבור השתלות דנטליות נרחבות בכל הפה.

עקרונות השיטה מבוססים על התקנת 4 או 6 שתלים דנטליים בזווית ייחודית ועליהם מורכב גשר קבוע המחובר מכתרים, המעניק תוצאת שיקום בדומה לשיניים טבעיות ומעניק תפקוד תקין של מערכת הלעיסה עם תוצאה אסתטית ומרשימה.

הטיפול במרפאתנו מבוצע בתכנון דיגיטלי מתקדם ומדויק, המעניק שיניים חדשות קבועות ומתפקדות בתוך כ- 24 שעות בלבד.

פתרונות למטופלים הסובלים מ"חרדה דנטלית" – עבור אנשים מסוימים החוששים לעבור טיפול שיניים, אנו מציעים לעבור את הטיפול באמצעות 2 פתרונות:

פתרון 1 - סדציה(טשטוש עמוק) המאפשרת לרכז את מרבית טיפולי השיניים ולבצעם ביום אחד תחת טשטוש עמוק, שיטה זו מאפשרת טיפול כמו בהרדמה מלאה אך ללא הסיכונים הכרוכים בה. הטיפול מבוצע בליווי רופא מומחה בהרדמה(ברישיון משרד הבריאות).

פתרון  - 2 "גז צחוק" - טיפול שיניים בסיוע "גז צחוק" נועד להפחית את רמת החרדה של המטופל, להפחית את סף הכאב ולאפשר שיתוף פעולה מלא בזמן הטיפול. השפעת "גז הצחוק" מעניקה תחושה מרגיעה, נינוחות ורפיון המאפשרים לעבור את הטיפול ביעילות מקסימלית.

  • בתחתית העמוד-כפתור ליצירת קשר בווטסאפ